Sport

Każdy fan aktywnego spędzania czasu wie, jak ważny jest odpowiedni sprzęt sportowy. Ulubiony rower górski, rower miejski, deska snowboardowa, często niejedna para nart, a może nawet deska do windsurfingu. Do tego dochodzą ochraniacze, kaski, kijki i wiele innych rzeczy. A jeżeli w rodzinie znajdzie się jeszcze jeden amator sportu?

Sprzęt sportowy trzeba przechowywać w dobrych warunkach, źle znosi wilgoć i jest podatny na zarysowania, szczególnie gdy trzymany jest w nieodpowiedni sposób w nieprzystosowanych piwnicach, czy w rogu naszego zagraconego już garażu. Przez co, szybko może stać się bezużyteczny.

GarageFactor oferuje liczne, skuteczne rozwiązania do odpowiedniego przechowywania Twojego sprzętu sportowego w domu, garażu, na strychu, a nawet w piwnicy. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych haków i uchwytów będziesz mógł zawiesić swój rower lub narty, zabezpieczając je przed wilgocią i zarysowaniem. Dostępne są zestawy praktycznie dla każdego rodzaju sportu - kolarstwa, jazdy na nartach, tenisa. Odpowiednio dopasowując naścienne półki, haki i uchwyty można w bezpieczny sposób przechowywać wszystko, od piłeczek pingpongowych po kajaki.

Projekt i wykonanie