Dom

W domu zawsze jest coś do zrobienia. Czy jest to wywiercenie kilku dziur w ścianach pod nowy obraz do dużego pokoju, zmycie podłogi przy użyciu mopa, czy też odkurzenie dywanów i wykładzin. Do wszystkich tych czynności potrzebne są narzędzia i przedmioty codziennego użytku, takie jak miotły, odkurzacze i inne urządzenia. Tylko gdzie je wszystkie trzymać? Czasem trudno znaleźć dla nich miejsce, tak by zawsze były pod ręką, a jednocześnie nie zagracały wszystkich szafek w domu.

GarageFactor dostarcza licznych rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł sprawnie i jednocześnie estetycznie zagospodarować przestrzeń Twojego domu.

Dostępne w ofercie GarageFactor akcesoria nadają się idealnie do uporządkowania przedmiotów codziennego użytku i nie tylko. Odpowiednie haki i uchwyty mogą być przydatne w kuchni, korytarzu, w szafie z ubraniami i na strychu. Różnych rozmiarów i kształtów półki naścienne oraz szafki, mogą być skutecznie wykorzystane w organizowaniu domowej spiżarni, kotłowni, skrytki na miotły czy okolic kominka.

Możliwości jest tyle, ile jest potrzeb.

Projekt i wykonanie