Warsztat

Nieważne czy potrzebujesz narzędzia wyłącznie do dokonywania przydomowych napraw, jesteś zapalonym majsterkowiczem, czy wykorzystujesz je w wykonywanej pracy. Dobrze zorganizowany warsztat to podstawa, aby Twoja praca przebiegała sprawnie, szybko i bezstresowo.

GarageFactor oferuje liczne specjalistyczne rozwiązania i akcesoria stworzone z myślą o zastosowaniu w każdym warsztacie. Od pojemnych i funkcjonalnych szafek do trzymania narzędzi, przez pojemniki na śrubki, wkręty i gwoździe, po pełne zestawy domowych warsztatów, których pozazdrościłby każdy majsterkowicz.

Dzięki dostępnym w ofercie GarageFactor hakom i uchwytom naściennym będziesz mógł zorganizować swoje miejsce pracy tak, aby wszystko było pod ręką i nie miało prawa się zgubić lub zawieruszyć. Twoje cenne narzędzia elektryczne, chronione przed wilgocią będą bezpiecznie wisiały na swoim miejscu na ścianie, a przechowywane na półkach płyny, farby i smary będą zabezpieczone przed nieumyślnym wylaniem.

Akcesoria GarageFactor są nieocenione w każdym zakładowym warsztacie samochodowym, stolarskim, serwisie napraw itd. Pomagają funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń, a ich odpowiednie rozplanowanie pozwala zachować ład i porządek, a także bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Produkty dostarczane przez GarageFactor uczynią Twój warsztat miejscem, w którym praca będzie czystą przyjemnością!

Projekt i wykonanie