O nas

Firma GarageFactor to nowość na polskim rynku akcesoriów do pomieszczeń użytkowych. Dostarczamy profesjonalne, nowoczesne i stylowe elementy wyposażenia, które pomogą optymalnie zorganizować przestrzeń w Twoim garażu, piwnicy, domu czy warsztacie.

Wiadomo, że kluczem do sukcesu każdego projektu, jest sprawne rozplanowanie miejsca pracy, w którym wszystko co najważniejsze ma swoje określone miejsce. Nawet stosunkowo niewielkie pomieszczenie, przy odpowiednim rozmieszczeniu trzymanych w nim rzeczy, pozwala cieszyć się wystarczającą ilością przestrzeni do komfortowego poruszania się i pracy.

GarageFactor

Dzięki pomysłom i rozwiązaniom dostępnym na naszej stronie, odpowiednio zagospodarujesz miejsce w swoim garażu i warsztacie, a optymalna organizacja sprzętu i narzędzi pomoże zaoszczędzić Twój cenny czas. Modułowe podłogi i panele ścienne, które są podstawą systemu GarageFactor są szybkie i proste w instalacji. Oprócz korzyści funkcjonalnych, Twoje pomieszczenie użytkowe uzyska dzięki nim nowoczesny i profesjonalny wygląd.

Od lat, z sukcesami, współpracujemy z zagranicznymi producentami, którzy dostarczają nam najnowsze akcesoria o najwyższej jakości. Wybierając nasze produkty możesz liczyć na trwałe, funkcjonalne a zarazem estetyczne zagospodarowanie swojego pomieszczenia użytkowego.

Projekt i wykonanie